Ana Sayfa>Sektörel Fuarcılık

Sektörel Fuarcılık

Sektörel Fuarcılık A.Ş., 1992 yılında Teknik Yayıncılık A.Ş. Bünyesinde Fuar, Kongre, Konferans, Sempozyum, Sergi ve Seminer faaliyetlerini sürdürürken, Fuar Düzenleme ile ilgili yasa ve yönetmelikler gereği 2000 yılında Teknik Yayıncılık Grubunun iştiraklerinden biri olarak kurulmuştur.

PennWell International'ın, Sektörel Fuarcılık'ın hisselerinin yüzde 50'sini Deutsche Messe AG Türkiye iştirakı Hannover Fairs Turkey Fuarcılık'tan satın alması ile birlikte,  ICCI 2017 iki önemli uluslararası fuar şirketinin ortak organizasyonu olarak kapılarını açacak.

"ICCI Powered by POWER-GEN" olarak kamuoyuna duyurulan bu işbirliği ile birlikte ICCI,  enerji sektörüne sunduğu hizmetlerle dünya çapında tanınan POWER-GEN etkinliklerinin bir parçası olacak. POWER-GEN ise ICCI aracılığıyla, büyüyen ve gelişen Türkiye pazarı ile birlikte yakın pazarlara ulaşmak için önemli bir fırsat elde edecek.

Şirketimizin misyonu; devamlı gelişen organizasyon yapısı içinde daha kaliteli organizasyonlar geliştirmek ve hizmet vermektir. Günümüz yönetim anlayışı içinde sürekli ve global bir başarıyı elde etmek ve sektöründe önder bir kuruluş olmaktır.

Şirketimizin vizyonu; günümüzün sürekli değişim ve gelişim ve gelişim anlayışı içinde müşteri memnuniyetinde ve toplam kalitede hedeflenen seviyeye ulaşmaktır.

Sektörel Fuarcılık A.Ş. olarak temel ve kalıcı amacımız; müşterilerimizin kalite, organizasyon ve zaman konularındaki taleplerini sürekli bir şekilde karşılayarak uluslararası alanda rekabet eden bir fuar organizasyonu şirketi olmaktır.

Sektörel Fuarcılık A.Ş., kalite konusuna bütün sektörlerde olduğu kadar fuarcılık sektöründe de önem verilmesi gerektiği düşüncesiyle sürekli iyileştirme ve toplam kalite anlayışının uygulanması amaçlarına uygun olarak ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni 17 Kasım 2004 tarihi itibariyle almaya hak kazandı. Bu belge sadece şirketimizin kaliteli hizmet verdiğinin değil, sektörde önemli bir işlev gördüğünün de göstergesidir. Almış olduğumuz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi de bizim bu hizmeti bundan sonra da aynı anlayış içerisinde, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sürdüreceğimizin bir teminatıdır.

Firmamız, başta Enerji sektörü olmak üzere, Enerji alt sektörlerine, Yenilenebilir Enerji sektörüne, Enerji Verimliliği sektörüne ve Atık Teknolojileri sektörlerine yönelik ulusal ve uluslararası konferans, seminer, kongre, sergi ve fuar organizasyonları düzenlemektedir.

Haberler

ISK-SODEX Istanbul

ISK-SODEX Istanbul, HVAC-R sektörü için uluslararası bir buluşma sağladıdevamını oku

DOMOTEX Turkey

22 - 25 Mayıs 2017 - Ortadoğu Fuar Merkezi (OFM), Gaziantepdevamını oku

Automechanika 06 - 09 Nisan 2017, İstanbul / Türkiye

Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul 6 Nisan’da Kapılarını Açıyordevamını oku

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler

Örnek e-Bülten