Ana Sayfa>Firma>Deutsche Messe AG

Deutsche Messe AG

Deutsche Messe AG Hakkında

1947 yılında Almanya’nın ilk ihracat fuarını organize eden Deutsche Messe AG, Almanya’da ve dünya genelinde zengin portföye sahip etkinlikler organize ederek 70 yılı aşkın süredir dünyanın önde gelen üretim malları fuarlarını organize etmeye devam ediyor. Almanya’daki en büyük beş fuar şirketinden biri olan Deutsche Messe'nin portföyünde CEBIT (inovasyon ve dijitalleşme üzerine iş festivali), CeMAT (intralojistik ve tedarik zinciri yönetimi), didacta (eğitim), DOMOTEX (halı ve diğer zemin kaplamaları), INTERSCHUTZ (yangından korunma, afet yardımı, kurtarma, güvenlik ve emniyet), HANNOVER MESSE (endüstriyel teknoloji), LABVOLUTION (laboratuvar teknolojisi) ve LIGNA (ahşap işçiliği, ahşap işleme ve ormancılık) gibi dünyanın önde gelen ticaret fuarları yer alıyor.

Şirket ayrıca üçüncü taraflarca düzenlenen ve uluslararası bakımdan üne sahip bir dizi etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Bunlar arasında her ikisi de Alman Tarım Birliği (DLG) tarafından düzenlenen AGRITECHNICA (tarım makineleri) ve EuroTier (hayvan yetiştiriciliği), Alman Makine Üreticileri Birliği’nin düzenlediği EMO Hannover (takım tezgahları), MackBrooks tarafından düzenlenen EuroBLECH (sac işleme) ve Alman Otomotive Endüstrisi Derneği VDA tarafından düzenlenen IAA Ticari Araçlar (nakliyat, lojistik ve mobilite) yer alıyor.

1.200’den fazla çalışan ve 58 satış ortağından oluşan bir ağ ile Deutsche Messe dünya çapında 100’e yakın ülkede hizmetlerini sürdürüyor.

Haberler

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık - Atv Avrupa İş Dünyası / 10.11.2018

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık - Atv Avrupa İş Dünyası / 10.11.2018devamını oku

DOMOTEX Turkey

Türkiye’nin Halıları “DOMOTEX Turkey” ile Dünyayı Sardıdevamını oku

ISK-SODEX Istanbul

ISK-SODEX 2018’e tüm dünyadan yoğun ilgi devamını oku

Automechanika 05 - 08 Nisan 2018, İstanbul / Türkiye

Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul 5 Nisan’da Kapılarını Açıyordevamını oku

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler