Ana Sayfa>Pool Expo

Pool Expo

07 - 10 Şubat 2018
Havuz, SPA, Sauna Ekipman ve Aksesuarları Fuarı
Hannover Messe Sodeks Fuarcılık

Pool Expo 2018, Havuz, SPA, Sauna Sektörlerinin En Büyük İş Etkinliği!..

Pool Expo 2018, Havuz, SPA, Sauna Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından 07-10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi' nde düzenlenecek.

Pool Expo 2018 fuarı kapsamında yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, filtrasyon sistemleri, havuz kaplama malzemeleri, boru ve bağlantı elemanları, mekanik tesisat, arıtma, filtrasyon, aydınlatma sistemleri, havuz kapama sistemleri, yalıtım, ısıtma ve nem alma cihazları, dezenfeksiyon sistemleri, izolasyon malzemeleri, su ekipmanları ve süs havuzları sergilendi.

Pool Expo 2018 fuarı, sektörün ulusal ve bölgesel ticaretini arttırma hedefiyle yola çıkarak, yurtiçi ve yurtdışında etkin tanıtım programlarıyla katılımcılarını hedefledikleri ziyaretçi kitlesine ulaştırarak, yeni iş bağlantıları kurulmasını amaçlamaktadır. Profesyonel ziyaretçiler, Pool Expo 2018 fuarı boyunca akademik kurum ve kuruluşlarının düzenlediği seminerler ve teknik sunumlar aracılığıyla, sektördeki son teknolojik gelişmeleri ve uygulama çözümlerini en doğru kaynaklardan öğrenme şansını yakaladı.

Haberler

Automechanika 05 - 08 Nisan 2018, İstanbul / Türkiye

Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul 5 Nisan’da Kapılarını Açıyordevamını oku

ISK-SODEX Istanbul

ISK-SODEX Istanbul, HVAC-R sektörü için uluslararası bir buluşma sağladıdevamını oku

DOMOTEX Turkey

22 - 25 Mayıs 2017 - Ortadoğu Fuar Merkezi (OFM), Gaziantepdevamını oku

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler

Örnek e-Bülten