Ana Sayfa>Firma>Kalite Politikası

Kalite Politikası

Deutsche Messe AG şirketinin alt kuruluşu olan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş., Türkiye’de ve yurtdışındaki fuarlarına katılan tüm katılımcılarına ve ziyaretçilerine en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine öncelik edinmiştir. 

Hizmetin kalitesinden ödün vermemek için kendi alanlarında ihtisaslaşmış profesyonellerle çalışmaktadır. Her bir çalışan, fuarların gerçekleştirilmesinde kritik rol oynamaktadır ve müşterilerine uluslararası fuar organizasyonu şirketi standartlarına uygun hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Tamamen müşterilerinin ticari başarılarını hedef alan takım çalışması anlayışı şirketin konumunu Türkiye’de kalite standartlarını en iyi uygulayan  fuar şirketi olarak güven altına almaktadır.
Müşteri memnuniyetini ilk hedef  kabul ederek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek Kalite Politikamızdır.

Haberler

Automechanika 05 - 08 Nisan 2018, İstanbul / Türkiye

Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul 5 Nisan’da Kapılarını Açıyordevamını oku

ISK-SODEX Istanbul

ISK-SODEX Istanbul, HVAC-R sektörü için uluslararası bir buluşma sağladıdevamını oku

DOMOTEX Turkey

22 - 25 Mayıs 2017 - Ortadoğu Fuar Merkezi (OFM), Gaziantepdevamını oku

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler

Örnek e-Bülten