Ana Sayfa>Firma>Deutsche Messe AG

Deutsche Messe AG

Deutsche Messe AG Hakkında

1947 yılında Almanya’nın ilk ihracat fuarını organize eden Deutsche Messe AG, Almanya’da ve dünya genelinde zengin portföye sahip etkinlikler organize ederek 70 yılı aşkın süredir dünyanın önde gelen üretim malları fuarlarını organize etmeye devam ediyor. Almanya’daki en büyük beş fuar şirketinden biri olan Deutsche Messe'nin portföyünde CeMAT (intralojistik ve tedarik zinciri yönetimi), didacta (eğitim), DOMOTEX (halı ve diğer zemin kaplamaları), INTERSCHUTZ (yangından korunma, afet yardımı, kurtarma, güvenlik ve emniyet), HANNOVER MESSE (endüstriyel teknoloji), LABVOLUTION (laboratuvar teknolojisi) ve LIGNA (ahşap işçiliği, ahşap işleme ve ormancılık) gibi dünyanın önde gelen ticaret fuarları yer alıyor.

Şirket ayrıca üçüncü taraflarca düzenlenen ve uluslararası bakımdan üne sahip bir dizi etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Bunlar arasında her ikisi de Alman Tarım Birliği (DLG) tarafından düzenlenen AGRITECHNICA (tarım makineleri) ve EuroTier (hayvan yetiştiriciliği), Alman Makine Üreticileri Birliği’nin düzenlediği EMO Hannover (takım tezgahları), MackBrooks tarafından düzenlenen EuroBLECH (sac işleme) ve Alman Otomotive Endüstrisi Derneği VDA tarafından düzenlenen IAA Ticari Araçlar (nakliyat, lojistik ve mobilite) yer alıyor.

1.200’den fazla çalışan ve 58 satış ortağından oluşan bir ağ ile Deutsche Messe dünya çapında 100’e yakın ülkede hizmetlerini sürdürüyor.

Haberler

ISK-SODEX ARENA, Ustalar Ligi ve Geleceğin Ustaları yarışmaları ile sektörün en iyilerini ve geleceğin ustalarını belirleyecek

Halı ve zemin kaplamaları sektörünün lider fuarı DOMOTEX Turkey kapılarını açtı

DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler