Ana Sayfa>Firma>Grup Firmaları

Grup Firmaları

Kuruluşlar
Deutsche Messe ve kuruluşları; Alman merkezli ticaret fuarları ve ilgili hizmetleriyle Hannover fuar merkezindeki katılımcı firmaların yurtdışındaki faaliyetlerde yer almaları için seçilen büyüyen pazarlarda bir tutunma noktası elde edebilmeleri ve ilgili piyasalarda ticari faaliyetlerini yürütebilmeleri için destek sağlayarak onlara önemli fırsatlar sunmaktadır.

Bağlı Kuruluşlarımız Hakkında


Deutsche Messe Interactive GmbH
Kuruluş Yılı: 2009
Faaliyet amacı
Deutsche Messe Interactive GmbH (DMI) 2009 yılında Deutsche Messe’ye bağlı bir kuruluş olarak kurulmuştur. 3 milyonu aşkın şirkete, karar mercileri de dahil olmak üzere CeBIT, HANNOVER MESSE, LIGNA, BIOTECHNICA ve DOMOTEX ile ilgili ticari fuar ziyaretçilerinin veritabanına özel erişim hakkına sahiptir.
Özellikle Bilişim ve İletişim Teknolojileri, endüstri ve lojistik alanları başta olmak üzere bu veriye ihtiyaç duyan müşterileri için yeni temasları sağlamak amacıyla çevrimiçi eğilim belirleme ve diyalog pazarlama hizmetlerini kullanıyor.  
Ayrıca, harici müşteriler kadar Deutsche Messe AG’nin etkinliklere yönelik web sayfalarındaki kapsamlı katılımcı bilgileri de dahil olmak üzere fuar ile ilgili hizmetleri de gerçekleştiriyor.
www.messe-interactive.de


Messe Gastronomie Hannover GmbH
Kuruluş Yılı: 1959
Faaliyet amacı
Messe Gastronomie Hannover GmbH, Deutsche Messe’nin yiyecek içecek hizmeti ve restoran alanındaki bağlı kuruluşudur. Felsefesi ‘’Hannover’da ticaret fuarı misafirperverliği’’ olan kuruluş, önde gelen ticaret fuar merkezi Hannover’ın saygınlığı ile bağlantılı olan bir kalite sembolü haline gelmiştir. Deutsche Grubu tarafından düzenlenen diğer işlevlerin yanı sıra fuar merkezindeki etkinlikler için çeşitli yiyecek içecek ihtiyaçlarına ait hizmetleri yerine getirmektedir.
www.catering-messe-hannover.de


Fachausstellungen Heckmann GmbH
Kuruluş Yılı: 1928
Faaliyet amacı
Şirket bölgesel tüketici fuarların ve özel sergilerin düzenleme ve işletme çalışmalarını üstlenerek adından söz ettirmiştir. Bölgesel tüketici fuarları hariç olmak üzere şirket aynı zamanda Hannover, Bremen ve Nuremberg’te özel fuarlar, etkinlikler ve konferanslar düzenliyor.
www.heckmanngmbh.de (Almanca)


Elektro-Messehaus Hannover GmbH
Kuruluş Yılı: 1957
Faaliyet amacı
Fuar salonlarını ve ‘’Elektro’’ açık hava pavilyonunu Deutsche Messe’ye kiralamıştır.
www.messe.de


Robotation Academy GmbH
Kuruluş Yılı: 2009
Faaliyet amacı
Endüstriyel otomasyon ve robotlarile sayıları giderek artan sektör ve uygulamalarda kullanılıyor. Robotation Academy ve 20 partneri, şirketleri ve sektörleri bu alanlarla tanıştırmak ya da onlara daha ileri bir düzeyde eğitim vermek amacıyla eğitim seminerleri ve konferanslar düzenliyor.
Etkinlikler BT de dahil olmak üzere genellikle elektrik otomasyonuna dair tam bir spektrumu temsil ederek çeşitli tasarımlar ve elektronik ekipmanlar ile birlikte 19 endüstriyel robotu bir araya getiren Robotation Akademi’de kurulu ekipmanlar kullanılarak gerçekleştiriliyor. Şu anda robotlu etkileşim, otomasyon ve BT tanıtım tesisinde işlevsek olarak sunuluyor.
Bununla birlikte, uygun bir etkinlik ile teknolojik donanımı, bileşenleri veya konuları vurgulamak için benzersiz bir uygulama olma özelliği taşıyor. Tanıtım tesisleri uygulamaya alınabilir ve düzenlenen herhangi bir etkinlikte eğitim oturumları da gerçekleştirilebilir.
Fuar merkezinde bulunan bir etkinlik merkezinin yanı sıra 200’ e yakın çalışanı ile birlikte seminerler, teknik sunumlar, kongreler ve konferanslar için de ideal bir ortam sunuyor.
www.automationsnetzwerk.de


event it AG
Kuruluş Yılı: 2004
Kesin Veriler
Kuruluş Yılı: 2004
Yasal form: AG
Merkez: Hannover
Ofisler: Berlin
Çalışan sayısı: 80
İş bölümleri: 4 Birim
Yönetim: Markus Scheele (Genel Başkan), Marcus Eibach
Faaliyetler
event it AG şirket merkezi Hannover’da, bağlı ofisi ise Berlin’de yer almaktadır. Deutsche Messe, 2011 yılında faaliyetlerine başlayan event it AG şirketinin ortağıdır.
Fuarlar ve etkinlikler açısından müşterilerimize personel, etkinlik, yazılım ve misafir yönetimi adı altındaki dört işletimsel birimi ile modern çözümler ve tam donanımlı hizmetler sunuyoruz. Şirketimiz bireysel kavramlar ve uygulama konusunda uzmanlaşmıştır.
Ekibimizin hedefi yaratıcı, verimli ve sürdürülebilir etkinliklere yönelik kavramlar bulmak ve bunların hayata geçirilmesine yoğunlaşmaktır. Dolayısıyla yenilikçi teknolojinin ve kişisel katılımın sinerjisine odaklanıyoruz. Sistemlerimiz ve çözümlerimiz en yeni teknolojileri şirket bünyemizde toplamayı ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir kılmayı öngörüyor. Bu teknoloji başarılı bir proje planlamasıyla ve bunun hayata geçirilmesi konusunda tüm özverilerini ve tutkularını adayan çalışanlar tarafından uygulanıyor.


Hizmetler - Etkinlikler
Analizler, konsept tasarımı, planlama ve uygulama, yer araştırması, sanatçıların ayarlanması, gösteri konseptlerinin belirlenmesi, odaların sahnelenmesi, etkinlik teknolojisi, yiyecek ve içecek hizmeti, uygulama ve kontrolü.
Etkinlik türlerine ilişkin örnekler: fuar partileri, fuar etkinlikleri, gala etkinlikleri, kamu etkinlikleri, kurumsal etkinlikler, basın etkinlikleri, ürün sunumları, şirket partileri ve teşvikleri.


Personel
Hosteslerin, otelin, garsonların, destekleyicilerin, personel planlama ve denetimin, konsept tasarımın sağlanması, tanıtım ve yol haritasının planlanması.
Fuarlar, etkinlikler ve tanıtımlardaki olası katılımlar: kayıt/ otel kaydı, fuar standı desteği, ürün sunumu, konuk ve VIP desteği, vestiyer, ulaşım hizmetleri, bar ve yiyecek içecek hizmetleri.


Etkinlik yazılımı ve konuk yönetimi
Web tabanlı fuar stand yazılımı, katılımcı firma ve ziyaretçiler için bilet yönetimi, çok dilli davetiyeler ve bireysel kayıt sayfaları ile birlikte fuar hedef gruplarının kaydı, Deutsche Messe AG’nin giriş biletlerinden ziyaretçi verilerinin aktarımı, çevrimiçi tabanlı yol izleme, akıllı telefon ya da tabletler aracılığıyla rehberlik yönetimi, toplantılar ve toplantı odalarının çevrimiçi yönetimi; çalışanların kontrol edilmesi, konaklama yönetimi, katılımın gerçek zamanlı izlenmesi olan alandaki mobil kayıt da dahil olmak üzere çalışan standı hizmetlerinin koordinasyonu.
Detaylı bilgi için www.eventit.de


spring Messe Management GmbH
Kuruluş Yılı: 2012
Yasal form: GmbH
Genel merkez: Mannheim
Çalışan sayısı: yaklaşık 60
Yönetim: Ralf Hocke
Spring Ticaret Fuar Konsepti
Spring Messe Yönetimi, katılımcılara yönelik etkili ticaret fuarlarının düzenlenmesinden maliyet ve zaman açısından uzmandır. Başarılı sonuçlara odaklanan katılımcılar ve ziyaretçiler ticari faaliyetlerini geliştirmek için desteğimizi alarak hedef odaklı bir fuara katılabilir. Avrupa çapındaki tek tip biçimi, etkili çapraz satışları mümkün kılmakta ve katılımcı firmaların ihracat potansiyeline katkıda bulunmaktadır. Bir ticaret dergisindeki tanıtımların fiyatı için kişisel olarak olası müşterileriniz ile buluşun.
spring Messen:

  • Kompakt, güvenilir ve düşük maliyetli
  • Karar verme ile ilgili sorumluluklarının farkında ve profesyonel ticaret fuarı ziyaretçileri uzmanı
  • Belirli endüstri sektörleri için fuar merkezi
  • Fuar sırasında pratik uygulamalar ve teori bilgisi 
  • Uluslararası büyük ticaret fuarlarında düşük maliyet ile başarılı destek hizmeti

Haberler

ISK-SODEX ARENA, Ustalar Ligi ve Geleceğin Ustaları yarışmaları ile sektörün en iyilerini ve geleceğin ustalarını belirleyecek

Halı ve zemin kaplamaları sektörünün lider fuarı DOMOTEX Turkey kapılarını açtı

DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak

Hannover Fairs Turkey e-Bülten

  • En son haberler ve önemli tarihler
  • Fuar ziyaretleri için daha fazla hizmet
  • Heyecan verici özel promosyonlar ve teklifler